Vážení zákazníci, v současné době pro vás připravujeme nový sortiment produktů. Některé produktové kategorie proto nemusí být dostupné. Děkujeme za pochopení.

Vrácení zboží

vraceni 

Nevybrali jste si správně? S námi se výběru produktů bát nemusíte. Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu je u nás možné do 14 dnů.

Kdy můžu odstoupit od smlouvy bez udání důvodu?

U nás můžete vrátit každé zboží, které jste si u nás zakoupili. Výjimkou je zboží, které

  1. Bylo přizpůsobené či vyrobené dle Vašich požadavků
  2. Není možné vrátit z hygienických důvodů (např. otevřené sterilní a jiné výrobky, které přicházejí do přímého styku s pokožkou)

Dovolujeme si Vás upozornit, že podle zákona odpovídáte za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než je nutné k obeznámení se s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

Jak mám postupovat při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu?

Ve lhůtě 14 dnů od doručení zboží nám oznamte svoje rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Nejvhodnější možností je kontaktovat nás na e-mailu marketa@dentoo.cz nebo na tel. čísle +420 725 522 950. Užít můžete i vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, který naleznete zde.

Zboží bezodkladně, nejpozději však do 14 dnů ode dne odstoupení, nám je osobně doručte nebo zašlete na adresu RYAN EMS s.r.o., čtvrť Sička 433, 664 11 Zbýšov. Pokud jste v souvislostí s uzavřením smlouvy od nás obdrželi zboží navíc zdarma (“dárek”) je potřebné vrátit i tento dárek.

Kupní cenu zboží Vám vrátíme nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení. S platbou však můžeme v souladu se zákonem počkat, dokud nám zboží nevrátíte. V případě, že odstoupíte v prvních 14 dnech od doručení zboží, náleží Vám i náhrada nákladů na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

Kontakty

Veškeré dotazy ohledně odstoupení bez udání důvodu Vám rádi zodpovíme, pokud nás kontaktujete na e-mailu marketa@dentoo.cz nebo na tel. čísle +420 725 522 950.